Koupě nového domu

Pokud byste chtěli získat nový domov, je zřejmé, že nechcete, aby proces nákupu trval příliš dlouho. Můžete hledat hodiny a hodiny na internetu a hledat ten správný dům, který chcete najít a stále ho nenajdete.

Koupě nového domu

Pokud byste chtěli získat nový domov, je zřejmé, že nechcete, aby proces nákupu trval příliš dlouho. Můžete hledat hodiny a hodiny na internetu a hledat ten správný dům, který chcete najít a stále ho nenajdete.

Takže bude mnohem efektivnější a jednodušší pracovat s realitním agentem, který vám zajistí vysněný domov. Realitní makléř dobře zná vaší oblast, ví, co hledáte, a ví, co hledáte ve svém budoucím domě a samozřejmě, kolik jste ochotni za to utratit.

Existuje několik věcí, se kterými vám agent může pomoci.

Vyhněte se problémům při koupi domu:

Vložíte-li důvěru v realitního makléře , může vám pomoci zmírnit změny v tom, že se nedostanete do chaosu, ke kterému by mohlo dojít při uzavírání kupní smlouvy. Realitní makléř vám také doporučí několik finančních možností, díky nimž získáte finance na svůj vysněný dům. Cokoli týkající se uzavření smlouvy zkontroluje naše interní advokátní kancelář.

I proto aby vše bylo v souladu s nejnovějšími zákony.

Vyjednávaní s prodejcem:

Nakonec si najdete dům, který vy a vaše rodina chcete, a je jistě obtížné nenechat své emoce mluvit za vás, pokud jde o vyjednávání s prodávajícím. V tomto případě pokud byste řídil proces nákupu sám tak se může stát, že celá transakce bude trvat mnohem déle, než se vůbec dohoda dostane do konečného bodu. Je tedy na místě další a nutný krok a to nechat realitního makléře dělat svou práci, aby prostě zvládl všechna jednání za Vás.

Takto lze dohodu s prodejcem uzavřít mnohem plynuleji, rychleji a také efektivněji, pokud jde o konečnou cenu ( lépe pro vás a vaše finance ).

Tím, že váš realitní makléř zvládne všechna jednání za Vás, je více než pravděpodobné, že konečná dohoda bude hotová mnohem rychleji a za lepší cenu, než byste pravděpodobně mohli vyjednat sami.

 

Makléř zná místní oblast:

Přestože najdete dům, který by vás mohl zajímat, musíte nechat svého realitního makléře zkontrolovat tuto oblast a okolí nemovitosti. Mám dobré znalosti o místní oblasti a mohl bych mít další informace týkající se tohoto domu a jeho okolí. Realitní makléř je vždy o krok napřed a možná ví, že v budoucnu bude poblíž vašeho domu staveniště, které by se vám nelíbilo, nebo jakékoli jiné narušení vašeho soukromí, které způsobí, že ztratíte zájem o tuto nemovitost. Realitní makléř vám proto ukáže další místa, která přesně splní vaše touhy o vysněném domě.

 

Smluvní formality, smlouva samotná a další papírování:

Jak možná nevíte, skutečná transakce s nemovitostmi zahrnuje spoustu papírování. Pokud byste to chtěli zvládnout sami tak můžete, ale musím vás upozornit, že vaše chyby by vás mohly přivést do ne velmi snadné, ale ve skutečnosti velmi obtížné situace, kdy budete pod neustálým stresem s myšlenkami, že byste mohli přijít a možná o váš vysněný dům. Pokud mě ale necháte dělat mou práci, celá transakce může být provedena rychleji a bez chyb.

Pokud máte raději domov svých snů než sny plné noční můry, že jste ztratili dům snů, nechte mě převzít zodpovědnost za celou transakci abych dostal tuto transakci do posledního bodu, kdy budete s klíči od nového domu odcházet s hezkým úsměvem.


Autor: BA Juraj Habiger

Sdílejte se svými přáteli:

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA

  Provozovatel

  Juraj Habiger

  Kaštanová 1169, 665 01, Rosice

  IČO: 08931771

  E-BOOK

  Získejte ode mne e-book zcela zdarma

   

   

  To, co radím vám,

  bych poradil i vlastní rodině!