1. Úvodní setkání

Na tomto setkání se společně seznámíme. Řeknete mi svůj příběh proč nemovitost prodávate a jaký je její stav? Následuje společná prohlídka nemovitosti. Bez prohlídky vám nemohu dát můj profesionální názor. Představím Vám jak pomáhám a spolupracuji s klienty a co všechno zahrnuje mé služby a v čem spočívá můj efektivní prodej. Vaše predstavy o prodeji budou vždy vyslyšeny.

2. Profesionální fotografie

Profesionální fotky vědí dodat nemovitosti ten správný šmrnc, který se odrazí na VYŠŠÍM počtu zájemců o koupi nemovitosti. V případě, že je prodávána nemovitost nezařízená tak se k lepšímu designu používá home staging, který dotvoří prázdnou nemovitost pro skvělé fotky.

Profesionální fotky, video prohlídka – jak kvalitní fotky tak i video prohlídka zrychlí prodej nemovitosti zhruba o 30%.

3. 3D Vizualizace

Na základě vaší stavební dokumentace vytvoříme 3D půdorys, který zájemcům už dopředu představí nemovitost. To znamená, že na prohlídku přijdou jen klienti, který mají o nemovitost skutečný zájem.

4. Nadstandardní realitní marketing pro urychlení prodeje

ONLINE AKTIVITY:

Online Web marketing – nemovitost, kterou prodávám umístím na svůj web.

Facebook marketing – na Facebooku vytvořím placenou reklamu, kterou zacílím správným marketingem na potencionálních kupců. U této FB reklamy bude uveden link na mou web stránku, kde se nemovitost také propaguje. Web a FB budou propojeny navzájem což zvyšuje počet potencionálních zájemců.

Linkedin – další z výborných nástrojů sociálních sítí, který využiji na propagaci.

Propagace na realitních serverech – tento marketing je neskutečně efektivní, neboť bude zveřejněn na největších inzertních serverech.

Reklama na Google – PPC reklama – zkušený kolega analytik navrhne čtivé texty inzerátů, které zvýší procento kliknutí a odliší vaše inzeráty od konkurence.

OFFLINE AKTIVITY:

Letáková kampaň – letáky informují potencionálních kupujících v okolí nemovitosti.

Plachta na prodávané nemovitosti – pro zvýšení zájemce umístím na nemovitost reklamní plachtu s informacemi o prodeji.

Zveřejnění v Realitním časopise RESIDENT ART – prodávaná nemovitost bude reklamovaná v tomto časopise.

5. Prohlídky nemovitosti

Prohlídky provádím sám abych ušetřil váš drahocenný čas. Před každou prohlídkou nemovitost řádně připravím aby byly potencionální kupci skutečně zaujatý a připraveni přejít na další krok tohoto postupu prodeje. Při odchodu zájemců jim poskytnu brožuru s detaily nemovitosti.

6. Financování

Pro prodej nemovitosti správnému zájemci jsme schopni zkontrolovat bonitu zájemce a případně jim poskytnout podporu přes našich hypotečních specialistů na financování nemovitosti. Tímto krokem vlastně řídíme celou prodejní transakci.

7. Bezpečné ukončení prodeje – právní servis

Co se týče kupních smluv tak o vaši 100% – tnou ochranu při prodeji se postará naše renomovaná advokátní kancelář, která se specializuje pouze na tyto prodejně kupní transakce.

8. Předání nemovitosti

Po úspěšném obchodě mi bude ctí si s vámi připít a oslavit tak naši vydařenou spolupráci. O dobrý sekt se osobně postarám.

9. Jedinečnost

Prodej nemovitosti není tak jednoduchý jako se na první pohled zdá. Každá nemovitost je specifická a tak se i specificky stavím ke každému prodeji.

Ruku na srdce stále si myslíte, že to zvládnete sám?

Zavolejte mi, rád se s Vámi nezávazně pobavím a probereme společně více podrobností a co konkrétně je třeba udělat pro ZVÝŠENÍ CENY vaší nemovitosti pro následný prodej.

Sdílejte se svými přáteli:

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA

  Provozovatel

  Juraj Habiger

  Kaštanová 1169, 665 01, Rosice

  IČO: 08931771

  E-BOOK

  Získejte ode mne e-book zcela zdarma

   

   

  To, co radím vám,

  bych poradil i vlastní rodině!